W wieku 17 lat, Nouri trafił do akademii piłkarskich Ajaksu. W drużynie A1, Appie uznawany był za jeden z największych talentów w Amsterdamie od wielu lat. W przerwie sezonu 2014/15, Nouri poleciał z drużyną na obóz przygotowawczy do Kataru. Od tego momentu regularnie trenował z pierwszym składem i przedłużył umowę do czerwca 2018 roku.

W marcu 2015 roku, pomocnik zaliczył debiut dla Jong Ajax, w przegranym 0:1 meczu z VVV Venlo. W styczniu 2016 roku, Nouri ponownie poleciał na obóz przygotowawczy z pierwszą drużyną i zaliczył tam nieoficjalny debiut. Pierwszy gol w profesjonalnej karierze przypadł na 22 kwietnia, kiedy to Joden grali z Volendam, a Appie po półgodzinie gry otworzył wynik meczu.

Nouri dalej regularnie grywał dla Jong Ajax, a 21 września 2016 roku został włączony do selekcji Bosza na mecz KNVB Beker. Tuż przed końcem tego meczu, Abdelhak trafił z rzutu wolnego i strzelił swojego pierwszego gola. W maju 2017 roku, pomocnik wygrał Złotego Byka dla najlepszego gracza Jupiler League w sezonie 2016/17.

W trakcie okresu przygotowawczego do sezonu 2017/18 doszło jednak do dramatu. Nouri w meczu z Werderem Brema zasłabł i musiał być reanimowany. Cała akcja trwała kilkadziesiąt minut i jak się niestety okazało było to zbyt wiele. Ajax poinformował, iż Nouri doznał uszkodzenia mózgu i jego powrót do zdrowia będzie niemalże niemożliwy. Młodego pomocnika mógłby uratować tylko cud, o który modliła się jego rodzina i cały piłkarski świat. Z każdej strony globu spływały wyrazy wsparcia dla młodego gracza. Wypadek ten zatrząsł Amsterdamem, fanami klubu i piłkarzami, którzy na własne oczy musieli obserwować dramat młodego kolegi.

W tym momencie popularny Appie opuścił już oddział intensywnej terapii, ale jego stan nie uległ poprawie. Bliscy w dalszym ciągu proszę o modlitwę za Nouriego.

#StayStrongAppie