PILNE: Neres odchodzi do Szachtara

Media nie mają wątpliwości – David Neres przechodzi z Ajaksu do Szachtara Donieck!

Włoski dziennikarz i ekspert od transferów, Fabrizio Romano jako pierwszy poinformował, że skrzydłowy jest o krok od zmiany klubu. Szachtar jest przekonany, że transakcję uda się sfinalizować nawet w najbliższych godzinach, natomiast sam zawodnik uzgodnił już warunki swojego kontraktu.

Informację zdążył już potwierdzić De Telegraaf. Ajax i Szachtar zawarli już ustne porozumienie w sprawie kwoty transferu Brazylijczyka. Kluby omawiają ostatnie szczegóły. Zgodnie z niepotwierdzonymi jeszcze doniesieniami Ajax otrzyma około 15 milionów euro oraz może liczyć na procent od kolejnej sprzedaży zawodnika.

Klub z Amsterdamu kontynuuje pracę nad sprowadzeniem nowego skrzydłowego, a głównym kandydatem pozostaje Steven Bergwijn.

Share:

3 Responses to the post:

 • ekselo1989
  at 19:39

  Biorąc pod uwagę jego aktualną formę oraz liczby z tego i poprzedniego sezonu, to chyba po prostu nie da się za niego więcej przytulić. Kontuzje go poszczerbiły, a transfer Antony’ego już był gwoździem do trumny.

 • Tomasz Bieleń
  at 09:14

  Niestety po kontuzji to juz nie ten sam Neres ale mimo wszystko w Ajaxie liczby miał dobre i i na koncie kilka pieknych bramek. Oby sie odbudował na Ukrainie bo potencjał chyba cały czas ma duzy.

 • Dodaj komentarz