OFICJALNIE: Pasveer w Ajaksie

 • 23 kwietnia 2021
 • Lesley
 • Pozostałe
 • 6
 • 678 wyświetleń

Poszło bardzo szybko! Remko Pasveer nowym bramkarzem Ajaksu Amsterdam.

Ajax poinformował o osiągnięciu porozumienia z Remko Pasveerem. Doświadczony bramkarz trafi do Amsterdamu z wolnego transferu, po tym jak wygaśnie jego umowa z Vitesse.

Pasveer zwiąże się z Ajaksem umową na dwa sezony, która kończyć się będzie 30 czerwca 2023 roku.

Remko Pasveer urodził się 8 listopada 1983 roku w Enschede. W swojej piłkarkiej karierze reprezentował barwy FC Twente, Heraclesa, PSV i Vitesse.

Z transferu doświadczonego bramkarza duże zadowolenie wyraził Marc Overmars.

„Remko pokazał w ciągu ostatnich dwóch sezonów, że jest stabilnym i dobrym bramkarze, który potrafi dobrze grać w piłkę. Myślimy, że dobrze pasuje do Ajaksu. Spodziewamy się, że wkrótce umowę podpisze również Maarten Stekelenburg, co da nam stabilizację w kolejnym sezonie.”

Share:

6 Responses to the post:

 • johanek85
  at 14:50

  Kompletny absurd 😌 zamiast inwestować w bramkarzy młodych na lata, kolejny dziad. Skoro tak to niech się pozbędą Scherpena i Kotarskiego, jeśli nie będą mieli szansy gry w I zespole, trudno liczyć na ich rozwój. Powinni zostać przy trójce Scherpen, Steke i Kotarski (Onanę prawdopodobnie sprzedadzą).

   • johanek85
    at 16:39

    Widziałem doświadczonych bramkarzy, którzy robili większe babole, chociażby De Gea, a Ona też miał z tego co pamiętam fatalne błędy kilka razy, ale grał każdy mecz czy to liga czy puchary. Jak gość, który wchodzi do bramki raz na pół roku ma być w tym wieku mocnym punktem zespołu ? Jeśli jest taki słaby i nie ma w nim potencjału, to dlaczego trener bramkarzy mówi co innego ? ….albo niech gra Kotarski, który w ogóle nie dostał szansy w pierwszym zespole, a nie kolejny 38 latek. Jeden wystarczy.

    • Lesley
     at 17:08

     Każdy popełnia błędy, ale na litość Boską ten chłopak ma problem żeby złapać piłkę. Teraz gadanie, bo trzeba dawać mu szansę, a potem przegra 4-5 spotkań i będzie narzekanie, że już w tym sezonie widać było, że się nie nadaje. Wydaje mi się, że na górze lepiej wiedzą co robić. Wypożyczyć go, niech pokaże, że coś potrafi i niech wraca. Na razie to jest poziom amatora. Kotarski skoro nie dostał szansy to o czymś świadczy. Jeśli ktoś ma umiejętności i talent to w tym klubie raczej szanse dostaje.

 • ekselo1989
  at 19:29

  Ściągnięcie Pasveera to logiczny ruch. Ma za sobą dobry sezon i przychodzi za darmola. Lepiej mieć dwóch doświadczonych emerytów na bramce niż elektrycznego Scherpena i przyhamowanego w rozwoju Kotarskiego. Obaj bronią na zmianę w Jongach i ich liczby czystych kont nie urywają głowy (Scherpen 2x czyste, Kotarski 0), a to raptem Eerste Divisie. Może wypożyczenie do średniaków Ere jest jakimś rozwiązaniem, ale zaczynam już w nich wątpić. W końcu mają po 21 lat, a nie 18.

 • Dodaj komentarz