• 1 stycznia 1970
  • admin
  • Promowane
  • 0
  • 107 wyświetleń

Czekaliśmy, czekaliśmy, ale w końcu się doczekaliśmy! Lisandro Magallan nowym piłkarzem Ajaksu Amsterdam i już piątym wzmocnieniem w letnim oknie transferowym.

Długo kazali nam czekać na potwierdzenie tego transferu działacze Ajaksu. Negocjacje z Boca Juniors były bardzo trudne i trwały miesiącami. Ostatecznie udało się przekonać Argentyńczyków do sprzedaży zawodnika.

Po tym jak Magallan przeszedł testy medyczne w Amsterdamie wydawało się, że ogłoszenie transferu to jest kwestia godzin. Tak się jednak nie stało i zawodnik wrócił do Hiszpanii, gdzie odbywa swój urlop. Jak się okazało, Boca dalej wstrzymywało transfer z powodu braku zastępcy dla defensora. Ajax tracił cierpliwość, w sieci pojawiały się doniesienia o szukaniu planu B i być może to skłoniło Boca Juniors do przyśpieszenia całego transferu.

Magallan podpisał dzisiaj umowę z Ajaksem, która obowiązywać będzie przez kolejne pięć lat. Kwota jaką Joden mają zapłacić za gracza to osiem milionów euro, plus półtora w ewentualnych bonusach.

Lisandro Magallan urodził się 27 września 1993 roku w La Plata. W poprzednim sezonie rozegrał dla Boca Juniors 24 spotkania i mocno przyczynił się do zdobycia mistrzostwa kraju.

Share:

Dodaj komentarz