Drodzy użytkownicy. Jak pewnie zauważyliście, na naszej stronie doszło do „małych zmian”.

Od początku istnienia, nasza strona stała na silniku, który od kilku lat nie jest już aktualizowany. Powodowało to problemy i uciążliwości niezauważalne dla Was, ale dla nas już tak. Postanowiliśmy się więc przeprowadzić, a korzystając z tej okazji nieco odświeżyliśmy wygląd naszej witryny.

Zdajemy sobie sprawę, że nie wszystkim nowy wygląd AFCAjax.pl przypadnie do gustu, ale mamy nadzieję, że nie jest tak źle. Wprowadziliśmy sporo elementów, które poprawiają stronę czysto graficznie. Nasze podstrony w końcu stoją na dobrym poziomie i można się nimi chwalić. Gruntowne zmiany przeszły wszystkie podstrony, również z kadrą pierwszej drużyny i profilami zawodników. Obecnie kilka zakładek pozostaje jeszcze pustych, ale i to na dniach ulegnie zmianie.

Do zmian doszło również w newsach, gdzie wprowadziliśmy kategoryzację, która pozwoli na łatwiejsze znalezienie interesujących Was treści. W kwestii komentarzy wracamy natomiast do starego systemu komentarzy na stronie, odkładając na bok Disqusa.

Z kwestii negatywnych, niestety niemożliwe było przeniesienie bazy danych użytkowników, a więc trzeba będzie założyć nowe konto. Jak to zrobić pokazuje screen poniżej (KŁÓDKA—>ZALOGUJ SIĘ PRZY MOCY UŻYTKOWNIKA I HASŁA—>ZAREJESTRUJ SIĘ) Niczym nie przejmujcie się jeśli nie przyjdzie do Was mail aktywacyjny, konto będzie szybko aktywne i szybko otrzymacie możliwość logowania.

To by było chyba na tyle. Jeśli wyłapiecie jakieś błędy, śmiało o tym informujcie.

 

Share:

Dodaj komentarz