Rozczarujemy tych, którzy myśleli, że telenowela związana z Aminem Younesem dobiegła końca. Wszystko wskazuje na to, że ona się dopiero rozkręca.

Mówiąc w skrócie – Younes nie jest przekonany, czy będzie grał dla Napoli od następnego sezonu. Jest to o tyle ciekawe, ponieważ zdaniem włoskiego klubu skrzydłowy podpisał już kontrakt, który jest prawnie ważny i będzie obowiązywał od lipca.

Niemiec w ostatni poniedziałek wystąpił w Jong Ajax i zdobył bramkę. Wraca on więc do rytmu meczowego, znalazł się także w selekcji pierwszego zespołu. W poniedziałek w pomeczowej rozmowie z De Telegraaf Younes powiedział jednak, że wszystko jest możliwe. „Nie mogę powiedzieć czy będę grał dla Napoli. Nie doszło do porozumienia. Czy podpiszę nowy kontrakt z Ajaksem? Nie można tego wykluczyć” – stwierdził Niemiec.

Tymczasem zupełnie inne informacje docierają nie tylko z mediów włoskich, ale samego klubu z Neapolu. Prezydent klubu, Aurelio De Laurentiis przekonuje, że zawodnik podpisał kontrakt i od nowego sezonu jego transfer będzie sfinalizowany. Podobnie twierdzi prawnik Napoli, który dodaje, że gracz nie może teraz podpisywać innych kontraktów, ponieważ może być to surowo ukarane. Younes ma prawo jednak spróbować rozwiązać podpisaną umowę, choć wszystko będzie zależeć od decyzji Napoli. Naturalnie, nie obędzie się również bez udziału prawników.

Skrzydłowy miał przejść do Włoch już w styczniu, ale nagle transfer upadł z powodu problemów rodzinnych zawodnika. Sytuacja ta wciąż nie jest do końca wyjaśniona. Inne media informują, że Niemcowi nie spodobało się to, co zastał podczas swojej wizyty w Neapolu. Jednego możemy być pewni. Najbliższe tygodnie i miesiące mogą być ciekawe i obfite w różne nowe doniesienia. Gdzie zagra Younes w następnym sezonie? Dobre pytanie.

Share:

Dodaj komentarz