Bertrand Traoré był w ostatnich tygodniach krytykowany za swoją grę, ale wczoraj pokazał wiele dobrych rzeczy, a przede wszystkim zdobył bramkę otwierającą mecz.

Napastnik z Burkina Faso był jedną z lepszych postaci Ajaksu, nawet biorąc pod uwagę fantastyczny występ całego zespołu.

"Naturalnie to była dobra odpowiedź i pokazanie niektórym ludziom, że się mylili. Zawsze znajdą się fani, którzy krytykują i mówią otwarcie kiedy nie idzie dobrze. Dobrze jest jednak również wspierać zawodników."

"Akceptuję krytykę, ale uważam, że dzisiaj dałem na nią dobrą odpowiedź. Cała drużyna spisała się. Zagraliśmy świetnie i to wspaniałe awansować do ćwierćfinału." - dodał Traore.

W tym tygodniu z Instagrama zawodnika zniknęła większość zdjęć związanych z Ajaksem. Część fanów zaczęła już narzekać i uważać, że Traore żegna się z Amsterdamem.

"Nie jestem osobą, która wiele uwagi poświęca social media, a mój instagram jest czymś prywatnym. Robię na nim co mi się podoba. Mam też stronę na Facebooku, ale o niej jakoś nikt nic nie mówi. Moje zachowanie w sieci nie ma nic wspólnego z futbolem czy tym co dzieje się na boisku. Jestem wolną osobą i mogę robić tam co mi się podoba. Skupmy się na tym, że dzisiaj wszyscy pokazali odpowiedniego ducha i osiągnęli wielki sukces."

Źródło: