Kapitan Ajaksu, Davy Klaassen nie był zadowolony po ostatnim gwizdku w Warszawie. Ajax został okradziony z bramki w pierwszych minutach spotkania. Arbiter bramkowy nie zauważył, że piłka przekroczyła linię bramkową.

"Zasłużyliśmy na wygraną. Błędnie nie uznano nam gola. Taka sytuacja jest po prostu niepotrzebna. Później mieliśmy jeszcze 3-4 dobre okazje. Nie wykorzystaliśmy swoich szans i musimy za to winić tylko siebie. Byliśmy kilka razy niechlujni w rozegraniu piłki i daliśmy rywalowi stworzyć sytuacje. Myślałem, że mój strzał znalazł się w bramce. Spojrzałem na arbitra obok bramki, który przecież nie mógł tego nie widzieć. Tak długo jak nie będzie dostępnej technologii, tak długo sędziowie będą popełniać błędy. Jeśli UEFA niczego z tym nie zrobi, takie sytuacje będą się powtarzać" - powiedział pomocnik w rozmowie z RTL7.

Kapitan przyznał również, że nie jest zadowolony z końcowego rezultatu.

"Powinniśmy zrobić więcej. W następnym tygodniu musimy skończyć rywalizację. Jeżeli się nie uda, na pewno będziemy żałować niewykorzystanej szansy tutaj. Wykonaliśmy niezłą robotę, ale wynik mógł być lepszy" - powiedział Klaassen.

Źródło: RTL7