Na PSV bez żadnego napastnika, transferów brak

Ajax ma ogromne problemy przed meczem ligowym z PSV Eindhoven. Na Topper wyjdziemy bez napastnika.

Już wczoraj wiedzieliśmy, że do gry nie są zdolni Lassina Traore i Brian Brobbey. Okazuje się jednak, że kontuzji doznał również Klaas-Jan Huntelaar. Przed kluczowym miesiącem ligowym Ajax ma problemy i nie ma do dyspozycji żadnego napastnika.

Niestety to nie koniec problemów, bo daleki od powrotu wydaje się być David Neres. Erik ten Hag wyznał, że Ajax rozejrzy się za wzmocnieniami, ale otwarcie przyznał, że kibice nie powinni nastawiać się na transfery. Ajax jak co roku ma problemy ze znalezieniem wzmocnień i uważa, że w zimie ściągać piłkarzy się nie da.

„Wciąż mamy kilka problemów, szczególnie na pozycji napastnika. Traore i Brobbey dalej nie uczestniczą w treningach, a kontuzji doznał też Klaas-Jan Huntelaar. Mamy więc nieco znaków zapytania i musimy być kreatywni.”

„Neres jest dla nas bardzo ważny, ale nie wrócił nawet do treningów. To sprawia, że musimy rozejrzeć się na rynku transferowym, ale to nie jest łatwe. Jeśli dojrzymy okazje z pewnością uderzymy. Musimy się zorientować w sytuacji, ale nie sądzę, aby szansa na sukces była tutaj duża. Prawdopodobnie będziemy musieli zrobić to z tą grupą zawodników.”

Share:

Dodaj komentarz