Wszystko wskazuje na to, że Ajaksowi nie uda się dojść do porozumienia z KV Mechelen w sprawie transferu Hassane Bandé. W dzisiejszych rozmowach belgijski klub jasno przedstawił swoje stanowisko.

Ostatnia drużyna ligi belgijskiej walczy o utrzymanie i nie ma zamiaru pozwalać na wcześniejsze odejście swojego skrzydłowego. Jak doskonale wiemy, Bandé podpisał z Ajaksem umowę, która obowiązywać będzie od lipca. Amsterdamczycy chcieli sprowadzić gracza już teraz, dopłacając milion euro. Oferta została odrzucona.

Ajax ma więc problem. Prawdopodobnie jutro oficjalnie zostanie potwierdzony transfer Amina Younesa do Napoli. W selekcji Joden pozostanie tylko dwóch skrzydłowych osiągających poziom pierwszej jedenastki. Czy Ajax w ostatniej chwili zdecyduje się na zupełnie inny ruch? Z klubem z Amsterdamu nadal łączony jest Zakaria Labyad. Niewykluczone, choć mniej prawdopodobne i trudniejsze do zrealizowania są transfery innych skrzydłowych, o których wcześniej nie wspominały media. Ajax może również odpuścić i zostać na całą rundę wiosenną z bardzo wąską kadrą, szczególnie patrząc na skrzydła. Czekamy na reakcję Marca Overmarsa.

Share:

Dodaj komentarz