Noussair Mazraoui rozegrał wczoraj kolejne niezbyt dobre spotkanie, a jego postawa kosztował Ajax cenne punkty na początku sezonu.

Całej winy na stratę punktów nie można oczywiście zrzucać na jednego zawodnika, ale już drugi mecz z rzędu Ajax traci gola po stronie, którą powinien zabezpieczać Marokańczyk.

„Nie zagrałem dobrego spotkania. Pierwsza połowa nie była jeszcze taka zła, ale druga już tak. Gola zdobył zawodnik grający bezpośrednio obok mnie i to dla mnie rozczarowujące.”

„Potem w grę wkradło się już zbyt wiele niedokładności i nic nie szło tak jak tego chciałem. Popełniam błędy, ale staram się rozwijać. Jeśli jednak będą grał każdy mecz tak jak ten, szybko usiądę na ławce rezerwowych.”

Młody zawodnik odniósł się również do sytuacji w szatni w przerwie oraz koncercie gwizdów jaki Joden otrzymali już w pierwszym spotkaniu ligowym.

„Kapitan Matthijs miał coś do powiedzenia, podobnie jak starsi zawodnicy. Huntelaar powiedział swoje, podobnie Blind czy Tadić. Zostało powiedziane, że gra nie może tak wyglądać i wzajemnie próbowaliśmy się motywować.”

„Oczywiście, że fani oczekują czegoś od nas w tym sezonie więc nie mogę ich winić za takie zachowania.”

Share:

Dodaj komentarz