Nousair Mazraoui to kolejny zawodnik, który wyraził swoje zadowolenie po sobotnim meczu z Groningen.

Amsterdamczycy pokonali rywala dość pewnie, co nie było wcale takie oczywiste po przerwie reprezentacyjnej, która nieco wybiła z rytmu.

„Nie graliśmy ze sobą od dwóch tygodni. Kiedy więc ponownie wyszliśmy razem na boisko, trzeba było złapać rytm i myślę, że to się udało.” – powiedział Marokańczyk.

Teraz Joden skupiają się w pełni na Lidze Mistrzów, a młody defensor nie może doczekać się tego spotkania.

„Spodziewam się spektaklu. Oczekuję pięknego wieczoru zarówno na boisku jak i na trybunach. Z pewnością czekam na to spotkanie. Coś co dotychczas oglądało się w telewizji, teraz doświadczy się samemu.”

Mazraoui jest przekonany, że Ajax jest w stanie walczyć w Lidze Mistrzów, co pokazuje świetna postawa w Eredivisie, również ta defensywna.

„Nie chodzi tylko o obronę, ale o to jak nakładamy pressing jako drużyna. Jeśli rywalowi uda się jednak przedostać, mamy Andre w bramce. Jesteśmy gotowi.”

Ajax musi być gotowy, bo już za tydzień, kilka dni po Lidze Mistrzów pojedzie do Eindhoven na wielki hit z PSV.

„Jesteśmy 2 punkty za PSV i za tydzień musimy to zmienić. Mamy więcej indywidualnej jakości. Jeśli spojrzeć na to jak jakościowych zawodników pozyskaliśmy i jak wiele talentu jest w tej drużynie, myślę, że to dobry mix połączony z świetną atmosferą.”

Share:

Dodaj komentarz