Mazraoui: Chcę zostać

Noussair Mazraoui deklaruje, iż chce pozostać piłkarzem Ajaksu i ma nadzieje, że będzie mu to dane.

Kontrakt Marokańczyka wygasa w następne lato, dlatego Ajax pracuje nad przedłużeniem tej umowy. Sam piłkarz również jest na to otwarty.

„Naprawdę chcę zostać w Ajaksie. Powiedziałem to kilka tygodni temu i podtrzymuję to. Póki co nie ma jednak nic do ogłoszenia i nic nie jest czarno-białe.”

„Znowu czuję się dobrze. Jestem głodny gry, gotowy i mam nadzieję odłożyć cały ten pech na bok. Przeszłość to przeszłość. Chcę iść do przodu i nie spoglądać za siebie.” – dodał defensor, który stracił wiele miesięcy gry przez liczne kontuzje na przestrzeni ostatnich lat.

Zdaniem Erika ten Haga problemy Mazraouiego nie biorą się tylko z pecha, ale i z tego, jak prowadzi się on jako piłkarz. Defensor bierze sobie do serca te słowa i dba o siebie bardziej.

„Twierdzę, że te kontuzje były głównie spowodowane pechem, ale żyjąc lepiej jako zawodowy sportowiec, możesz być w stanie im zapobiec. Zacząłem bardziej dbać o siebie i pracować siłowo. Zwracam większą uwagę na jedzenie i sen. Chcę robić coś ekstra dla siebie i skończyć z tymi kontuzjami.”

Share:

Dodaj komentarz