Absurdalna staje się już powoli sytuacja związana z transferem Lisandro Magallana do Ajaksu. Mamy kolejny zwrot akcji!

Jeszcze rano wydawało się, że gracz leci do Amsterdamu, gdzie w końcu ma podpisać kontrakt z Ajaksem. Informował o tym Mike Verweij, który słynie z rzetelności informacji.

Teraz mamy jednak zmianę o 180%! Media mające bardzo dobre informacje na temat Boca Juniors podały przed chwilą, że Magallan zostaje w Boca Juniors, a powodem jest…zwiększenie jego wynagrodzenia. Nie dojdzie również do skutku transfer Cristiana Zapaty do tego klubu. Kolumbijczyk zostanie w AC Milan.

Transfer Magallana do Ajaksu jest już po prostu absurdem i cyrkiem, bo tego nie można nazwać już inaczej. Ajax negocjuje transfer od mniej więcej 8 miesięcy! Zawodnik przeszedł już testy medyczne i miał tylko na chwilę wrócić do Hiszpanii, a następnie ponownie pojawić się w Holandii.

Wszystko zaczyna jednak wskazywać na to, że do transferu nie dojdzie. Popis dało tutaj Boca Juniors. Nasuwa się pytanie po co akceptować ofertę transferu, po co pozwalać na testy medyczne, aby później zatrzymywać transfer i finalnie z niego zrezygnować? Suchej nitki nie można jednak również zostawić na Amsterdamczykach. Overmars i spółka dali popis bezmyślności i braku umiejętności negocjacyjnych.

Sytuacja jest o tyle zła, że w przyszłym tygodniu wylatujemy na obóz szkoleniowy. Miał na nim być Magallan, ale chyba jednak go zabraknie.

Share:

Dodaj komentarz