L’Équipe: Sulemana jednak w Rennes AKTUALIZACJA

Francuzi donoszą, iż Kamaldeen Sulemana zmienił zdanie i jest bliski transferu do Stade Rennes.

Sagi transferowej ciąg dalszy. Tym razem media przekonują, że skrzydłowy zostanie nowym graczem Rennes. Jeszcze przedwczoraj wydawało się, że to Ajax jest faworytem w wyścigu o podpis reprezentanta Ghany, ale nastąpił kolejny zwrot akcji.

Zdaniem L’Equipe Sulemana oczekuje na testy medyczne, które mogą odbyć się w piątek. Następnie podpisze kontrakt z francuskim zespołem, który zapłaci za niego około 15 milionów euro. Media nie zdradzają szczegółów, dlaczego piłkarz ponownie zmienił zdanie i ostatecznie zaakceptował ofertę Rennes.

Na ten moment wszystko wskazuje na to, że Ajax będzie musiał obejść się smakiem i przejść do planu B.

AKTUALIZACJA

De Telegraaf przedstawia kulisy niedoszłego transferu Sulemany i potwierdza, że temat jest już definitywnie zamknięty, a zawodnik podpisze umowę z Rennes. Jak się okazuje, to Marc Overmars zdecydował się przerwać wszelkie rozmowy i anulować transfer. Sulemana kilka dni temu zaakceptował ofertę Ajaksu, jednak dziś po raz kolejny poprosił o przełożenie testów medycznych. Reprezentant Ghany chciał dodatkowy czas do namysłu oraz gwarantowane miejsce w składzie Ajaksu. Takich gwarancji nie otrzyma w Amsterdamie żaden zawodnik. Klub zdecydował się wycofać i nie przeznaczać ponad 15 milionów na piłkarza, który wciąż ma wątpliwości i oczekuje miejsca w składzie.

Share:

2 Responses to the post:

 • tomek0906
  at 18:27

  Dobra, niech tam idzie, bo saga transferowa z tym gościem jest komiczna jak na 19 latka z ligi duńskiej. Ciekawe czy Marc ma jakiś plan b, bo gość ewidentnie był celem transferowym nr 1

 • ekselo1989
  at 20:47

  Dokładnie. Chłopak ma humory i zmienia zdanie, jak kobieta w trakcie menopauzy, a w grę wchodzą niemałe pieniądze. Może będzie z niego kawał grajka, ale tego już nikt nie przewidzi. Pione Sisto też miał być kozakiem, a dziś znowu zasuwa w lidze duńskiej.

 • Dodaj komentarz