Zakaria Labyad raz jeszcze wyznał, że nie żałuje swojego transferu do Ajaksu.

Skrzydłowy trafił do Amsterdamu z Utrechtu, ale gra nadspodziewanie mało. Większość spotkań zawodnik przesiaduje na ławce rezerwowych.

„Grałem bardzo mało, praktycznie w ogóle. Zgadzam się więc, że fajnie jest rozegrać pełne 90 minut. Takie spotkania są dla mnie dobre, aby wejść w rytm. Fajnie, że udało się również strzelić bramki.”

„Muszę przede wszystkim patrzeć na siebie. Ciężko trenuję i robię wszystko, aby przekonać trenera. Wciąż są miejsca, w których muszę się poprawić. Czuję się jednak dobrze i będę robił co w mojej mocy póki nie otrzymam szansy. Nie żałuję mojego wyboru. Wciąż liczę na więcej. Jestem silny mentalnie i doświadczyłem już wiele.”

Marokańczyk ma nadzieje również na grę w weekend, kiedy to Ajax zagra w lidze z Fortuną. Mecz ten jest ważny, bo będzie pierwszym w lidze po porażce z PSV.

„W sobotę gramy kolejny ważny mecz. Nie jest tak, że atmosfera w grupie jest słabsza, ale dało się zauważyć obniżkę chwilę po tej porażce. Dla nas ważne jest jednak mentalnie, aby przez to przejść. W kolejnym meczu musimy zrobić wszystko, aby wygrać.”

Photo: https://www.instagram.com/reinandvzrphotos/
Share:

Dodaj komentarz