Klaiber: Nie było to najmądrzejsze

Sean Klaiber jest już piłkarzem Ajaksu i chce jak najszybciej sprawić, aby kibice zapomnieli o jego wypowiedziach na temat klubu w poprzednich latach.

Klaiber dołączył do Ajaksu i podpisał w stolicy kontrakt do lata 2023 roku. Doświadczony defensor trafił na Arenę z Utrechtu, gdzie w przeszłości kilkukrotnie udowadniał, iż nie żywi do Ajaksu wielkich uczuć.

„Powiedziałem pewne rzeczy dwa lata temu. Było to spowodowane adrenaliną po meczu i rywalizacją między klubami. Oczywiście nie były to mądre słowa, których nie powinno się wypowiadać w mediach i jest mi z tego powodu przykro. Teraz to ode mnie zależy, aby pokazać, iż mogę być wartością dodaną dla tego klubu.” – powiedział Holender.

„To moment dumy dla mnie i mojej rodziny. Wszystko potoczyło się bardzo szybko, co jest świetną sprawą. Jeśli taki topowy klub się Tobą interesuje, to naprawdę oddziałowuje. Marzeniem jest grać dla pierwszej drużyny. Kiedyś mi się to nie udało, ale jestem tutaj ponownie i koło się zamknęło. Teraz moim celem jest grać jak najwięcej i oczywiście wygrywać tak wiele jak się da.” – dodał Sean, który w przeszłości grał w klubowych akademiach Ajaksu.

Klaiber dołączył w Amsterdamie do Erika ten Haga, z którym pracował w Utrechcie oraz Zakarii Labyada, z którym grał w tym klubie.

„Oczywiście, że rozmawiałem z Erikiem. Znam go doskonale z pracy w Utrechcie. To trener, dzięki któremu bardzo się rozwinąłem jako zawodnik, a jego obecny plan na mnie bardzo do mnie przemówił.”

„Rozmawiałem również krótko z Zakarią, który powiedział mi, jak fantastyczny jest to klub.”

Share:

One Response to the post:

  • Dodaj komentarz