Klaassen: Po prostu chciałem wrócić

Davy Klaassen ponownie po kilku latach przerwy będzie reprezentował barwy Ajaksu, z czego jest niesamowicie dumny.

Holender wraca do Amsterdamu po kilku latach gry w Anglii i Niemczech. Klaassen podpisał z Ajaksem umowę na 4 kolejne lata i ma nadzieje, iż będzie to okres równie udany, jak ten pierwszy.

„Jestem bardzo szczęśliwy z powrotu. Dla mnie to jak powrót do domu. Po prostu bardzo chciałem tutaj wrócić. Kiedy pojawił się Ajax, kilka kolejnych dni bardzo się ciągnęło.” – powiedział Davy, który w Amsterdamie spotka kilku starych kolegów, jak Maarten Stekelenburg czy Daley Blind.

„Wracaj chłopaku – otrzymałem takie wiadomości, jak tylko temat wypłynął do mediów. To było bardzo miłe i fajnie będzie zobaczyć ich ponownie.” – dodał Davy.

Pomocnik przez ostatnie 2 lata dawał z siebie wszystko dla Werderu Brema, ale chęć powrotu do Amsterdamu była jednak większa.

„Uświadomiłem sobie w końcu, że jedyne czego teraz chcę, to grać dla Ajaksu. W ostatnich latach, kiedy byłem w Amsterdamie i przejeżdżałem obok Areny, coś do mnie przemawiało. Tak będzie już pewnie zawsze.”

„Z niecierpliwością czekam na mecze Ligi Mistrzów i grę w koszulce Ajaksu, tutaj na Arenie. Chcę wygrywać jak najwięcej i czerpać z tego dużo radości. Spędziłem tutaj pół mojego życia i teraz wracam. Jestem bardzo szczęśliwy i dumny.”

Share:

2 Responses to the post:

  • Dodaj komentarz