Klaassen: Jestem rozczarowany

Davy Klaassen jest rozczarowany tym, że Ajax nie wygrał wczoraj meczu w Bergamo.

Joden prowadzili z Atalantą już dwoma bramkami, ale dali sobie wyrwać zwycięstwo i do Amsterdamu wracają z jednym oczkiem.

„Dominuje u mnie rozczarowanie. Po słabym początku graliśmy dobrze. Przeciwko takiej drużynie jak Atalanta, która stara się cały czas wchodzić w grę jeden na jeden, trudno jest utrzymać kontrolę przez cały mecz. Od czasu do czasu trzeba się cofnąć. Myślę, że mogliśmy prowadzić 3:0 i przez to czuję jakbyśmy przegrali. To chyba nie dziwne?”

„Jeśli strzelilibyśmy na 3:0 raczej byłoby po wszystkim. Rozczarowanie w szatni było oczywiste, bo dla wszystkich jasne było, że nie powinniśmy wypuścić tego prowadzenia. To był mecz, w którym obie strony szły po zwycięstwo i obie drużyny miały okazje na zdobycie bramek.” – dodał Klaassen.

Amsterdamczycy po meczu z Venlo znowu trafili na ścianę i zupełnie inny mecz, w którym wszystko wyglądało inaczej.

„Chcemy przekładać poziom Ligi Mistrzów na każdy trening i mecz. Zrobiliśmy to w ostatnią sobotę. Potrzebowaliśmy tego, bo dzisiejsze spotkanie to mecz na zupełnie innej intensywności. W drugiej połowie niewiele się jednak udało. Jeszcze nic nie przegraliśmy. Mamy mecz z Atalantą u siebie. Po tym meczu powinniśmy być jednak w lepszej sytuacji.”

Share:

Dodaj komentarz