Klaassen: Dramatyczny początek

Davy Klaassen nie był zadowolony ze spotkania z Fortuną Sittard, które Ajax wygrał stosunkowo pewnie, ale po słabym meczu.

Joden pokonali rywala 5:2, ale przegrywali w tym spotkaniu dość długo i grali bardzo przeciętnie.

„Zaczęliśmy ten mecz bardzo słabo, wręcz dramatycznie i to nie było potrzebne. Za moją sprawą udało się zdobyć dwa gole do przerwy, a po przerwie jeszcze podwyższyć prowadzenie.”

„Za bardzo skupialiśmy się na piłce, a kiedy ją traciliśmy, oni zbyt łatwo wychodzili do przodu. Wyglądało to jakby w naszej grze nie było energii, ale my po prostu nie byliśmy skupieni na naszych zadaniach. Być może przy 4:1 czy 5:1 mogliśmy się nieco cofnąć do tyłu i utrzymać wynik, ale ja i tak nie jestem zadowolony z całego spotkania.”

Doświadczony pomocnik pochwalił również Briana Brobbeya, który nie tylko zadebiutował w pierwszej drużynie, ale zdobył również bramkę.

„To bardzo fajna sprawa. Oczywiście o tym chłopakach pisze się bardzo wiele. Jako młody gracz Ajaksu zawsze jesteś w świetle wydarzeń i musisz czekać na swoją okazję. On to zrobił.”

„Fajnie jest zaliczyć debiut i od razu zdobyć gola. Jestem szczęśliwy z jego powodu. Ja również strzeliłem bramkę w debiucie i wciąż mam gęsią skórkę.”

Share:

Dodaj komentarz