Coraz więcej źródeł donosi o poważnym zainteresowaniu ze strony niemieckiego Bayernu. Obiektami zainteresowań mają być Frenkie de Jong i Matthijs de Ligt.

Wczoraj informację o tym, iż Bayern chce u siebie wspomnianą dwójkę podało hiszpańskie Mundo Deportivo. Dziennik pokusił się nawet o podanie kwoty jaką Bayern będzie skłonny wyłożyć za dwóch utalentowanych Holendrów. Mistrzowie Niemiec mają podobno przygotowane 150 milionów, które ma przekonać działaczy Ajaksu do transferu.

Dzisiaj możemy czytać kolejne doniesienia, tym razem ze strony niemieckiego Kickera. Media w Niemczech sugerują, że bezwzględnym numerem jeden na liście klubu z Monachium jest Frenkie de Jong. Pomocnik miałby zastąpić w składzie Martineza, którego przygoda z Bayernem wydaje się dobiegać końca.

Bayern jest już bardzo zajęty zbieraniem składu na kolejny sezon, bowiem ten zdecydowanie nie układa się po myśli Bawarczyków. W teorii Bayern wciąż gra o wszystko, ale sugeruje się, że nie ma szans na wygranie rywalizacji z Borussią, która zdążyła już znacznie odskoczyć w Bundeslidze, a szanse na triumf w Lidze Mistrzów są znikome.

Share:

Dodaj komentarz