Marcel Keizer nie zgadza się z opinią, że ewentualna strata punktów w meczu z PSV będzie decydująca w sprawie walki o tytuł mistrzowski. Zdaniem trenera Ajaksu wciąż jest za wcześnie na takie wnioski.

„Fakty są takie, że tracimy już dużo punktów do lidera i musimy wychodzić na kolejne mecze z zamiarem zwycięstwa. Na szczęście jesteśmy do takiej sytuacji przyzwyczajeni, gdyż w Ajaksie zawsze musisz wygrywać. Wiemy, co musimy zrobić, pracujemy nad tym. Chłopaki muszą być w topowej formie w niedzielę i wówczas zobaczymy, co się wydarzy. Uważam, że to nadal jest za wcześnie, by mówić o szansach na mistrzostwo” – powiedział Keizer w rozmowie z Ajax TV.

„PSV to mocny i stabilny zespół, który łatwo zdobywa bramki. Dobrze wyglądają jako drużyna. Miewają lepsze i słabsze występy, ale szczerze mówiąc nie chcę się tym zajmować. Również tym, że zdobywają bramki w ostatnich minutach. To może też świadczyć o ich jakości. Myślę, że mają oni dużo jakości i dlatego tak dobrze prezentują się do tej pory w lidze. Z każdych problemów potrafią wyjść poprzez duże możliwości ofensywne” – dodał Keizer.

Share:

Dodaj komentarz