Freek Jansen z Voetbal International spodziewa się, iż Ajax wejdzie w zimowym okienku transferowym na rynek amerykański.

„Nie spodziewam się odejścia nikogo z trzonu drużyny, bo sami zawodnicy tego nie chcą. Wielu z nich powiedziało już w lecie, że może odejść tylko w letnim okienku.”

„Nie będę zaskoczony jeśli przyjdzie ktoś z Ameryki Południowej już w zimie. Będzie miał wówczas sześć miesięcy na przystosowanie się i będzie gotów na kolejny sezon.” – dodał Freek.

Zdaniem dziennikarza, Ajax może również sporo zyskać na powrocie Daleya Sinkgravena. Jansen nie widzi jednak piłkarza w roli lewego obrońcy.

„Mitchell Dijks był numerem dwa, więc klub ściągnął Nico Tagliafico, który okazał się wielkim wzmocnieniem. Sinkgraven nie jest odpowiednią rywalizacją dla Tagliafico. On powienien skupić się głównie na pomocy i mam nadzieję, że dostanie tam szansę.”

W meczu z ADO kontuzjowani byli Ziyech i Schone, ale obaj prawdopodobnie wrócą do gry.

„Klub spodziewa się, że obaj będę mogli zagrać z PEC Zwolle. Szczególnie Schone, który w razie potrzeby mógł nawet zagrać z ADO. Ziyech jest już na końcu rehabilitacji.”

Share:

Dodaj komentarz