Idrissi: Sevilla ma lepszych piłkarzy

Oussama Idrissi udzielił dość kontrowersyjnej wypowiedzi, która nie stawiła go w najlepszej pozycji w oczach kibiców Ajaksu.

Marokańczyk jest wypożyczony do Ajaksu z Sevilli, ale nie gra tyle, ile zapewne by chciał. Skrzydłowy jest opcją rezerwową mimo, że jak sam twierdzi, w Amsterdamie nie ma wielu dobrych piłkarzy.

„Myślę, że w Sevilli jest znacznie więcej lepszych piłkarzy. Numery od 1 do 18 są bardzo dobre, a Ajax to bardziej treningowy zespół. W Sevilli co roku kupuje się piłkarzy za 40-50 milionów i to lepsza startowa pozycja dla klubu.” – powiedział kontrowersyjnie piłkarz.

25-latek nie wie jeszcze, gdzie będzie występował po zakończeniu obecnego sezonu.

„Jest dla mnie za wcześnie, aby o tym myśleć. W grze są co najmniej trzy strony, a ja jestem z nich ostatnią, która będzie decydować. Nie jestem jeszcze w stanie stwierdzić, czego chcę, a czego nie.”

Share:

6 Responses to the post:

 • Lukasz Wisniewski
  at 10:56

  Akurat tu się zgodze z Idrissi że w Sevilli są lepsi piłkarze ale od niego dlatego tam niegrał☺A tak wogule zawsze może tam wrócić i dalej z ławki podziwiać tych lepszych,mała strata będzie.

 • youngmoney3755
  at 22:17

  Co ciekawe najdroższy transfer sewilli to kwota 25mln. 🙂 40mln to z kolei kwota za którą sprzedali najdroższego piłkarza a trzecią rzeczą jest to, że obecnie mamy wyżej wycenioną kadre.

 • mhekwei
  at 14:58

  Heh, zgrabnie wyszedł ten wywiad, nie ma co. I nawet jest w tym jakaś logika – Idrissi póki co zaangażowany jest głównie w gierki treningowe, więc i klub może się jemu wydawać treningowy.

 • Dodaj komentarz