Idrissi: Nie przechodzi się obok takiej oferty

Oussama Idrissi jest już oficjalnie piłkarzem Ajaksu Amsterdam, z czego jest bardzo zadowolony.

Skrzydłowy trafił do Amsterdamu na półroczne wypożyczenie i ma nadzieje, że będzie w tym czasie w stanie pokazać wiele dobrego.

„Jestem bardzo szczęśliwy. To duży zaszczyt grać na tym pięknym stadionie i być częścią tak dobrej drużyny.”

„Oferta pojawiła się nagle i musiałem podjąć szybką decyzję. Fakt, że mogę jednak teraz ubrać koszulkę tego klubu daje mi wiele radości. Nie brałem pod uwagę odejścia z Sevilli, ale później pojawił się Ajax. Nikt nie musiał mi doradzać, bo takiej oferty nie odrzuca się od tak.”

Marokańczyk nie ukrywa, że perspektywa gry o trzy trofea bardzo go elektryzuje i ma nadzieje, że uda mu się w Amsterdamie coś wygrać.

„Przyszłość tutaj jest bardzo jasna i mam nadzieję pokazać wszystkim wiele pięknych rzeczy. Jesteśmy aktywni na trzech fronach i mamy dobrą startową pozycję. Duch i jakość muszą zostać jednak zachowane. Jeśli tak się stanie, przed piłkarzami i fanami bardzo miłe miesiące.” – dodał Idrissi.

„Jakim jestem piłkarzem? Patrząc na mnie widzi się zawodnika, który lubi wchodzić w akcje i drybling. Staram się pomagać drużynie strzelajac gole i zaliczając asysty. Mogę być bardzo niebezpieczny zarówno w akcji jak i z głębi. Trener powiedział mi jakie są wobec mnie oczekiwania i jaka będzie moja rola. W trakcie minut, które dostanę mam nadzieję wnieść tutaj swój skład. Liczę, że uda mi się odcisnąć duże piętno na sukcesach.”

Share:

Dodaj komentarz