Klaas-Jan Huntelaar przedłuży swój kontrakt z Ajaksem o kolejny rok. Napastnik potwierdził porozumienie w rozmowie z Ajax Life. Brakuje już tylko formalności i podpisu pod nową umową.

„Nadal czerpię dużo przyjemności z gry. W Schalke 04 zdawałem sobie sprawę z tego, że raczej nie walczymy o mistrzostwo kraju. Ten cel jest w Ajaksie bardzo ważny i tego nam brakuje. Nowy kontrakt? Podpiszę jak tylko dostanę długopis i kawałek papieru” – powiedział z uśmiechem Huntelaar.

„Moja rola będzie taka sama jak w tym sezonie. Muszę dobrze prezentować się na treningach. Od tego wszystko się zaczyna. Później oczywiście ważne są występy w meczach. Uważam, że nadal mogę być ważny dla zespołu i chcę to udowodnić” – dodał doświadczony napastnik.

Holender odniósł się również do negatywnych przyśpiewek kibiców w kierunku Lamprou i Erika ten Haga w trakcie dzisiejszego meczu.

„To nam nie pomaga. Musimy trzymać się razem. Wszyscy jedziemy na tym samym wózku. Nie ma sensu podchodzić do piłkarzy negatywnie. Wspólnie musimy skupiać się na naszych celach.”

Nowa umowa Huntelaara obowiązywać będzie do 30 czerwca 2019 roku. Oficjalne potwierdzenie wydaje się kwestią czasu.

Share:

Dodaj komentarz