Klaas-Jan Huntelaar uważa zachowanie fanów Ajaksu za bardzo nieodpowiednie w stosunku do Kostasa Lamprou.

90% osób uznało greckiego bramkarza za głównego winowajcę niedzielnego meczu z Heerenveen. Grek przepuścił cztery gole i poza jedną interwencją, w ogóle nie pomógł kolegom w odniesieniu zwycięstwa.

„To nie jest dobre. Takim zachowaniem nie pomagają Kostasowi. Fani muszą być pozytywnie nastawieni do każdego kto jest w naszej drużynie. W przeciwnym wypadku tylko nas osłabiają.” – powiedział 35-latek.

Huntelaar wyznał, że w szatni Ajaksu działo się wiele, a zawodnicy nie omieszkali wyrazić swojego rozczarowania i złości.

„W szatni wiele zostało powiedziane. Wszyscy byli bardzo emocjonalni, ja również. Zagraliśmy źle. Mieliśmy tak wielką szansę i zrujnowaliśmy to.”

„To był dramat. Jeśli ma się tak dużą szansę na wygraną, trzeba to zrobić. Wiedzieliśmy o PSV i mieliśmy tak dużą szansę. Prowadziliśmy 3:1, 4:3 i nie wygraliśmy. W pierwszej połowie spisaliśmy się dobrze, ale szkoda braku gola numer cztery. W drugiej połowie zagraliśmy po prostu źle.”

Po meczu rozgorzała również dyskusja na temat pozycji napastnika. Kasper Dolberg zagrał kolejne fatalne spotkanie, a 35-latek w kilka minut strzelił gola.

„Wiem po co tutaj jestem i robię swoje. Podobnie jednak Kasper i to bardzo dobry zawodnik.”

Share:

Dodaj komentarz