Haller: To niesamowicie irytujące

Sebastien Haller jest szczęśliwy ze swojego pobytu w Ajaksie, ale przeraża go to, jak wiele negatywizmu jest wokół klubu.

26-latek od momentu dołączenia do klubu był cały czas krytykowany za swoją grę. Iworyjczyk narzeka również na krytykę skierowną na wszystko i wszystkich w Ajaksie.

„Nie mogłem nawet cieszyć się tym zwycięstwem z moimi kolegami, przez te wszystkie wywiady i testy dopingowe. Jestem jednak szczęśliwy, usatysfakcjonowany i dumny z drużyny. Atmosfera była wspaniała i to był perfekcyjny wieczór.”

„Wszyscy mają prawo do wyrażania swojego zdania. Powinniśmy być szczęśliwi, że mamy do tego prawo. Nie mam zamiaru teraz wyśmiewać tych słów, które kierowano w moim kierunku. Jedyną rzeczą, która mnie irytuje to fakt, że wokół klubu jest tak wiele negatywizmu. To nie jest dobre, potem to. Wiem, że to jednak Ajax. Wszyscy wiemy, że klub przyciąga dużą uwagę mediów i prasy. Ja wiem jednak co mam robić. Robię to dla drużyny i trenera, który mnie tutaj ściągnął. Oni mnie znają i wiedzą, jakie mam umiejętności. Staram się robić co mogę. Jeśli to nie wystarcza, to nie wystarcza.”

Share:

Dodaj komentarz