Haller: To było frustrujące

Sebastien Haller wyraził swoje rozczarowanie po porażce z PSV i anulowaniu bramki na 1:1.

Napastnik Ajaksu jest naturalnie zawiedziony wynikiem, ale zapewnia, że porażka z PSV nie wpłynie negatywnie na niego, ani na resztę selekcji.

„Przegrywaliśmy już po dwóch minutach, ale to nie miało znaczenia. Mamy odpowiednią jakość, by wrócić do gry i tak właśnie było. Walczyliśmy dalej i zdobyliśmy świetnego gola na 1:1. VAR? Byłem bardzo poirytowany, ponieważ to zawsze wygląda tak samo i trwa zbyt długo. To bardzo emocjonujące chwile i nerwowe oczekiwanie. Ostatecznie to ogromna różnica czy wyrównujemy czy przegrywamy 0:2” – powiedział w rozmowie z ESPN.

Haller nie jest również zmartwiony kondycją fizyczną ekipy z Amsterdamu. Jego zdaniem wkrótce wszystko będzie w porządku.

„Nasza sprawność z pewnością nie może być żadną wymówką. Przeciwnicy faktycznie wyglądali bardzo dobrze, ale to dla nas nie był problem. Jeśli przegrywamy to przede wszystkim z naszej winy. Reakcje kibiców? Być może byli szczęśliwi kiedy opuszczałem boisko, nie wiem. Z pewnością dla mnie frustrujące było schodzić, zwłaszcza przy takim wyniku. Nie skupiam się na innych reakcjach, nie mógłbym grać w piłkę gdybym to robił.”

Share:

Dodaj komentarz