Haller: Lepszy początek to lepszy koniec spotkania

Sebastien Haller był umiarkowanie zadowolony ze swojego debiutu w Ajaksie.

Napastnik rozpoczął mecz z PSV na ławce i musiał obserwować, jak jego nowi koledzy tracą bramki. Po wejściu z ławki nieco odmienił grę i zdobył nawet (nieuznanego) gola.

„Remis dzisiaj był bardzo frustrujący, tym bardziej patrząc na to, jak straciliśmy gole. Musimy wyciągnąć z tego wnioski, ale dalej jesteśmy pierwsi i to dobra rzecz.”

„Mieliśmy szansę na to, aby wygrać ten mecz. To była rywalizacja numeru jeden z dwa, więc chodziło o detale. Trzeba wyciągnąć wnioski z tego meczu. Jeśli lepiej zaczniemy mecz, lepiej go skończymy.”

26-latek zasiadł od pierwszej minuty na ławce, co zdaniem wielu było błędem. Sam Haller zgadza się jednak z decyzją Ten Haga.

„Z wielu powodów uważam, że była to dobra decyzja. Cała otoczka transferowa sprawia, że tracisz wiele energii. Podjeśliśmy ostrożną decyzję, bo przed nami jeszcze stosunkowo długi sezon.”

„Jestem jednak przyzwyczajony do gry co trzy dni i to nie jest problem. Jestem tutaj by grać i nie ma lepszego sposobu na wejście do gry niż granie od razu wielu meczów.” – dodał Haller.

Share:

Dodaj komentarz