Archives

To już kryzys. Ajax kolejny raz rozegrał tragiczne spotkanie i pożegnał się z Ligą Mistrzów. Początek spotkania był w wykonaniu piłkarzy Ajaksu naprawdę dobry. Joden chcieli grać, byli ambitni i nie pozwalali rywalom wymienić nawet kilku podań. W pierwszym fragmencie trudno było jednak stworzyć jakieś zagrożenie pod bramką Włochów. W 15 minucie w polu karnym…

Ajax po słabym meczu przegrał z Liverpoolem w meczu 5 kolejki Ligi Mistrzów.

Ajax po bardzo dobrym meczu pokonał FC Midtjylland w meczu 4 kolejki Ligi Mistrzów.

W trzeciej kolejce Ligi Mistrzów ekipa Ajaksu wymęczyła wygraną i utrzymała się w walce o awans z grupy.

W meczu drugiej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów Ajax zremisował 2:2 z Atalantą.

Piłkarze Ajaksu przegrali w pierwszej kolejce Ligi Mistrzów z Liverpoolem po bardzo miernym meczu dalekim od poziomu Ligi Mistrzów. Początek spotkania to bardzo szarpana gra z obu stron, ale przewagę miała drużyna Liverpoolu, kktóra prowadziła grę. Ajax cofnął się do tyłu i czekał na swoją szansę. Niestety po 9 minutach występ w tym meczu zakończył…