Matthijs de Ligt jest obecnie rozbawiony coraz częściej pojawiającymi się plotkami na jego temat.

Młody defensor był ostatnio w Barcelonie, co od razu wywołało serię komentarzy na temat jego rzekomego transferu do Katalonii.

„Jak było w Barcelonie? Fajne pogoda, podobało mi się. Nie mam nic wspólnego z plotkami, bo co mogę zrobić? Dla tabloidów to dobre, bo znowu mają o czym pisać. Dla mnie nie ma to znaczenia, ale myślę, że to fajne, że o tym piszecie.”

„Jedyną trudną rzeczą jest fakt, że nie mogę nigdzie pojechać bez plotek. Jeśli wybrałbym się do Londynu, pojawiłyby się inne kluby w kontekście mojego transferu. Nie denerwuje mnie to. To raczej zabawne, że wszyscy widzą to w ten sposób. Kiedy zadecyduję czy będę grał dla Ajaksu w przyszłym roku? Nie mam pojęcia. Teraz walczymy o tytuł i skupiam się tylko na tym, bo to jest najważniejsze.”

De Ligt krótko odniósł się również do niedzielnego meczu z Groningen, który wyjątkowo nie wyszedł Amsterdamczykom, ale i tak udało się zgarnąć trzy oczka.

„Powiedzieliśmy sobie prawdę w przerwie. Była wzajemna krytyka, ale każdy powiedział co myśli. Wszyscy grali źle, wszyscy byli słabsi niż zazwyczaj więc trzeba było się obudzić i zrobiliśmy to.”

Share:

Dodaj komentarz