Matthijs de Ligt jest zły z powodu wyniku środowego spotkania, ale jednocześnie wie, że Ajax może być dumny.

Super Joden zremisowali z Bayernem 3:3 po szalonym meczu. Remis niestety nie dał wygranej w grupie i w 1/8 Amsterdamczyków czekać będzie cięższa przeprawa.

„Wynik nie jest na naszą korzyść, ale każdy może świętować. Graliśmy z pełną pasją i stworzyliśmy Bayernowi wiele problemów. Powrót na 2:1 to wielka klasa tej drużyny, szkoda, że wypuściliśmy to z rąk.”

„Bayern wciąż należy do grona pięciu najlepszych drużyn świata. Zaprezentowaliśmy się bardzo dobrze i pokazaliśmy, że nawet takim rywalom możemy sprawiać trudności. Myślę, że możemy być dumni za tą walkę. Oddaliśmy gola na 2:3 zbyt łatwo i to największy problem.”

Mimo tego, że Ajax zajął w grupie drugie miejsce, nikt nie ma prawa narzekać. Amsterdamczycy grają niesamowity sezon, o którym można było tylko marzyć w ostatnich latach.

„Najlepiej byłoby być pierwszym i jako zwycięzca być losowanym w fazie pucharowej. W tym roku w Lidze Mistrzów jednak nie przegraliśmy i zagraliśmy świetne mecze. W tej chwili przeważa rozczarowanie, ale naprawdę bądźmy z tego dumni.”

Share:

Dodaj komentarz