Frenkie de Jong udzielił kolejnej wypowiedzi związanej z jego rzekomym transferem do PSG.

Młody pomocnik obudził się wczoraj w szalonej dla siebie rzeczywistości. De Telegraaf podał do informacji, iż transfer De Jonga do Paryża jest pewny niemal w 100%. Sam De Jong wyraźnie nie zaprzecza pogłoskom, ale nie pakuje również walizek.

„Jedyne co mogę powiedzieć, to że nie ma porozumienia. Oficjalne decyzje nie zostały podjęte i dopóki tak się nie stanie, nie ma dla mnie tematu.” – powiedział Frenkie.

„W pełni skupiam się na Ajaksie. Mamy pięć spotkań do przerwy zimowej, teraz gramy z PEC, a w Lidze Mistrzów z Bayernem. Nie mogę mówić, że odejdę sobie tu czy tam. Dla mnie byłby to brak szacunku dla Ajaksu i moich kolegów.”

Słowa młodego pomocnika wyraźnie sugerują, że coś jest na rzeczy, ale jedno jest pewne, zimą Ajax nie zostanie osłabiony.

„Skończę sezon tutaj w Ajaksie i nigdzie zimą nie odchodzę.” – dodał De Jong.

De Jong odniósł się również do słów gwiazdora PSG – Kyliana Mbappe. To młody Francuz odgrywa podobno ważna rolę w transferze Frenkiego do Paryża.

„Zawsze miło słyszeć, kiedy tak dobry zawodnik mówi o tobie w samych superlatywach. Mogę przyjmować krytykę, która jest dobra, ale otrzymywać komplementy to jeszcze większa radość. Fajnie słyszeć, że Mbappe mówi takie rzeczy. Każdy chyba to lubi?”

Share:

Dodaj komentarz