Jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom De Telegraaf, finalizacja transferu Frenkiego de Jonga jest już bardzo blisko.

Wczoraj popołudniu, w jednym z amsterdamskich hoteli odbyły się długie, kilkugodzinne rozmowy przedstawicieli PSG z menadżerami Frenkiego de Jonga. Sam piłkarz był nieobecny, ale wcześniej rozmawiał z menadżerem klubu – Thomasem Tuchelem.

Sam De Jong miał już podjąć decyzję i poinformować swojego agenta, że latem chce zostać nowym piłkarzem Mistrza Francji. Frenkie jest zdeterminowany, aby trafić do Paryża i tym samym odrzuca możliwość transferu do Manchesteru City czy Barcelony.

Jeśli o Barcelonie już mowa, mniej rzetelne źródła donoszą, że Katalończycy nie składają broni. Również delegacja Barcy ruszyła do Amsterdamu, aby raz jeszcze przekonać zawodnika. Barcelona rzekomo obiecała piłkarzowi regularną grę, duże zarobki oraz spełnienie oczekiwań finansowych samego Ajaksu.

Wygląda jednak na to, że decyzja faktycznie została już podjęta i jeśli nie wydarzy się nic rewelacyjnego, w każdej chwili można spodziewać się odejścia De Jonga do PSG. Oczywiście oficjalny transfer i przenosiny będą miały miejsce w lecie. Ajax otrzyma za pomocnika 75 milionów euro i nie chce zejść z tej kwoty nawet o jedno euro.

Share:

Dodaj komentarz