Daramy: Zapamiętam ten dzień na zawsze

Mohamed Daramy jest bardzo zadowolony po wymarzonym debiucie na Johan Cruyff ArenA.

Młody Duńczyk otrzymał przeciwko Cambuur swoje pierwsze minuty na Arenie i pokazał się z doskonałej strony.

„To świetne uczucie tak szybko dać coś od siebie w tej koszulce. Czuję się bardzo szczęśliwy. Świetnie było zagrać w tej pięknej domowej koszulce. Jestem zadowolony z siebie i drużyny. Teraz musimy iść dalej, ale dzisiaj pokazaliśmy, że jesteśmy głodni kolejnych bramek. Strzeliliśmy prawie 10!” – powiedział z entuzjazmem Daramy.

„Byliśmy dzisiaj bardzo dobrzy. Mieliśmy małe problemy na początku, ale po drugim golu mieliśmy już pełną kontrolę, co pozwoliło nam szybko strzelić kolejne gole. Dla mnie to spełnienie marzeń. Gra na tak wielkim stadionie, gdzie wszyscy skandują twoje imię. Jestem szczęśliwy z mojego gola i z tego, że byłem w stanie dać coś od siebie kibicom.”

Tuż przed zmianą Daramy otrzymał kilka słów od Erika ten Haga, który nie zrzucił na niego dodatkowej presji.

„Powiedział mi, aby po prostu cieszył się grą, jak robię to zawsze. Dlatego mnie tutaj ściągnął. Wszyscy byli szczęśliwi z mojego powodu i wszyscy bardzo mi gratulowali.”

„Zawsze będę pamiętał o tym dniu. Mój domowy debiut to z definicji okazja do tego, aby ją zapamiętać. To bardzo wiele dla mnie znaczy. Jestem tutaj nowy i mogłem od razu pokazać, że mogę grać w tej drużynie. Jest tutaj tak wielu dobrych piłkarzy i cieszę się, że mogłem im pomóc.”

Share:

Dodaj komentarz