Daramy blisko Ajaksu

Ajax prowadzi zaawansowane negocjacje w sprawie sprowadzenia do Amsterdamu nowego skrzydłowego!

Jeszcze w trakcie spotkania Ajaksu z Twente media duńskie poinformowały, że Ajax i FC Kopenhaga osiągnęli porozumienie i do Holandii w najbliższym czasie przybędzie Mohammed Daramy, 19-letni skrzydłowy. Dziennikarze sugerują, że zawodnik może kosztować 12-14 milionów euro, ale wszelkie szczegóły poznamy wkrótce.

Co ciekawe, kilkanaście minut temu FC Kopenhaga wydała oficjalny komunikat w odpowiedzi na doniesienia mediów. Czytamy w nim, że Mohammed Daramy zakomunikował, że nie chce przejść do Club Brugge, które również przedstawiło ofertę. W związku z tym zakończone zostały rozmowy z belgijskim klubem. Kopenhaga potwierdza, że wpłynęła oferta z Ajaksu i rozpoczęły się negocjacje, które jeszcze nie przyniosły pełnego porozumienia.

De Telegraaf od siebie dodaje również, że Ajax zaoferował zawodnikowi 5-letni kontrakt, a kwota transferu może wynieść około 13 milionów. Nie ma jeszcze porozumienia między klubami, choć piłkarz preferuje przejście do ekipy Erika ten Haga. Kluby prowadzą zaawansowane negocjacje, a wspomniana kwota transferu nie będzie stanowić przeszkody i praktycznie do uzgodnienia pozostały szczegóły.

Share:

Dodaj komentarz