Danilo: Straciłem nadzieję

Danilo Pereira nie ukrywa swojego rozczarowania transferem Sebastiena Hallera.

Mimo, że wydaje się to być mocno absurdalne, Brazylijczyk pożalił się w mediach na duży transfer Ajaksu, który jego zdaniem będzie go kosztować przyszłość w stolicy.

„Ajax to topowy klub i zawsze szuka najlepszych graczy. Na ten transfer wydano naprawdę duże pieniądze, ale oczywiście życzę mu powodzenia.”

„Moja sytuacja się jednak skomplikowała. Nie jestem z tego zadowolony i nieco straciłem nadzieje. Powiedziano mi, że jeśli spiszę się tutaj dobrze, będę mógł być pierwszym napastnikiem. Jestem czołowym strzelcem, gram dobrze i jestem z tego dumny. Ajax jednak zawsze szuka dobrych piłkarzy i kupuje ich.” – dodał z wyraźnym żalem wypożyczony do Twente piłkarz.

Share:

4 Responses to the post:

  • Galo
    at 15:12

    Ale im się w dupach przewraca. 18/19 lat i obrażają się na myśl, że nie będą w podstawie! Jakieś żarty normalnie. Myśli że, strzeli parę bramek w ere to już jest klasa światowa? Do Anderlechtu może go wezmą to podstawowy będzie. A tak w ogóle to powinni się cieszyć, że będą mieli dobrego gracza od którego będzie można się uczyć. A jak już koniecznie chce być nr1 w Ajaxie to do utrechtu musi najpierw pojechać ;p

  • Dodaj komentarz