Małym cyrkiem można nazwać już to, co dzieje się obecnie z transferem Lisandro Magallana. Zawodnik przeszedł już nawet testy medyczne w klubie, a oficjalnego potwierdzenia jak nie było tak nie ma.

W dalszym ciągu problemem pozostaje Boca Juniors. Obecny klub defensora chce najpierw sprowadzić jego zastępcę, a dopiero później pozwolić na transfer. Problem jest jednak taki, że Boca nie potrafi przekonać Santos Laguna do sprzedaży Carlos Izquierdoza. Problem jest o tyle większy, iż Santos doszedł do porozumienia z Celtą Vigo w sprawie transferu innego ze swoich obrońców. Mało prawdopodobne wydaje się więc, aby pozwolono na odejście następnego podstawowego obrońcy.

Cierpliwość Ajaksu miała dobiec końca już w zeszłym tygodniu, kiedy Boca otrzymało ultimatum w postaci 72 godzin na decyzję. Czas ten minął, a Ajax dalej nie wycofał się z całej transakcji.

W mediach zaczęły pojawiać się spekulacje na temat planów B. Voetbal International informowało o zainteresowaniu Christopherem Jullienem, który był nawet widziany w Amsterdamie. Wczoraj pojawiły się natomiast doniesienia, iż Overmars skupił swój wzrok na graczu Tottenhamu. Juan Foyth praktycznie nie grywa w Londynie, ale wydaje się to być mało sensowna opcja, bo w grę wchodziłoby tylko wypożyczenie młodego gracza. W kontekście posiadania w selekcji Peera Schuursa ruch ten byłby wręcz absurdalny.

Share:

Dodaj komentarz