W przypadku odejścia Andre Onany Ajax może być zainteresowany sprowadzeniem Jaspera Cillessena. Tak twierdzi dziennikarz De Telegraaf, Mike Verweij.

Jak informowaliśmy wcześniej, Onana szykuje się do odejścia. Kameruńczyk publicznie przyznał, że to dobry moment na kolejny krok w karierze. Warunkiem jest otrzymanie odpowiedniej oferty, choć zainteresowanych nie brakuje. Ajax natomiast musi szukać zastępcy. Czy dojdzie do powrotu Cillessena?

„Tak, nazwisko Cillessena pada w Amsterdamie, ale to nic pewnego. Niezależnie od tego czy on chciałby wrócić, pojawią się też pewne przeszkody finansowe. Ponadto po kontuzji odzyskał miejsce w składzie Valencii. Na ten moment to jedna z opcji dla klubu” – powiedział dziennikarz.

W ostatnich dniach pojawiały się też sugestie, że jeśli Onana przejdzie do Barcelony, w przeciwną stronę mógłby powędrować Neto.

„To doświadczony zawodnik i mógłby być idealnym zastępcą Onany. Głównym pytaniem pozostaje jednak to czy on chciałby grać w Eredivisie, podczas gdy jest pożądany przez wiele innych dużych klubów” – powiedział Verweij.

Share:

Dodaj komentarz