Być albo nie być Schuursa

Perr Schuurs może wkrótce poczuć oddech prawdziwej konkurencji na swoich plecach.

Jak informuje Freek Jansen z VI, który jest bardzo blisko Ajaksu, w styczniu Amsterdamczycy mogą rozejrzeć się za nowym środkowym obrońcą, który zapewni poziom, jakiego oczekuje się w Amsterdamie i jaki jest niezbędny do osiągnięcia sukcesów w tym sezonie.

„Najbliższe tygodnie będą dla niego kluczowe. Kiedy rozmawia się z ludźmi z Ajaksu widać, że panuje w nich dużo wątpliwości, czy on jest w stanie udźwignąć poziom chociażby Ligi Mistrzów. Jeśli nie pokaże znaczącej poprawy w trzech kolejnych meczach Ligi Mistrzów, Ajax może się w styczniu rozejrzeć za nowym środkowym obrońcą.”

Perr Schuurs to jeden z najbardziej krytykowanych graczy Ajaksu w tym sezonie. Młody obrońca wszedł w tym sezonie do pierwszego składu po odejściu Joela Veltmana, ale niezłe mecze przeplata bardzo słabymi i nie będzie wielką przesadą stwierdzenie, że przeciętna sytuacja w Lidze Mistrzów, to niestety w dużej mierze „zasługa” defensora.

Share:

2 Responses to the post:

  • Crayzie
    at 23:02

    Czekam na ten transfer defensora z utęsknieniem. Tylko przydałoby się aby to było wzmocnienie na tu i teraz gdzie gość z miejsca wchodzi do pierwszego składu i prezentuje oczekiwany poziom.

  • Dodaj komentarz