Brobbey w drodze do Bundesligi

Coraz więcej wskazuje na to, że Brian Brobbey odejdzie z Ajaksu Amsterdam.

Młody piłkarz ledwo co zaczął swoją przygodę z pierwszą drużyną Ajaksu, a już może pożegnać się z klubem. Dla nikogo nie powinno być to wielkim zaskoczeniem, bo historia zna już wiele takich przypadków.

Agentem Brobbeya jest słynny Mino Raiola, który wytransferował z Amsterdamu już niejednego młodego piłkarza. W większości przypadków kariery tych piłkarzy nie potoczył się najlepiej.

Jeśli ufać mediom, Brian Brobbey może zostać nowym piłkarze Borussii Dortmund, która widzi w nim dobre zastępstwo dla Haalanda. Młody napastnik w dalszym ciągu nie przedłużył umowy, która wygasa w lecie tego roku i dlatego ma prawo negocjować z innymi klubami bez żadnych konsekwencji.

Ajax dalej ma nadzieje na to, że młody gracz zostanie w stolicy, ale szansa na to wydaję się być coraz mniejsze.

Share:

2 Responses to the post:

  • Cpr
    at 13:26

    Przeraża mnie coś takiego. Wielki talent, strzelał bramki przez wszystkie lata w Ajaxie, któremu zawdzięcza całą swoją karierę. A gdzie tu nawet szacunek do klubu, wiem że oni mają to wszystko gdzieś. To po co nawet chować sobie napastnika na przyszłe lata, skoro on nawet nie będzie grał w pierwszej drużynie. To aż czasami nie opłaca się „produkować” dobrych zawodników, bo i tak odejdą.

  • Dodaj komentarz