Borussia dalej myśli o Ten Hagu

Media donoszą, iż Borussia Mönchengladbach nie zrezygnowała z pomysłu ściągnięcia do siebie Erika ten Haga.

Niemiecki klub będzie w lecie poszukiwał menadżera, po tym jak obecny szkoleniowiec zdecydował się przenieść do Dortmundu. Kilka tygodni temu wydawało się, że temat jest nieaktualny, bowiem do klubu miał trafić Xabi Alonso. Plotki okazały się jednak nieprawdziwe, a Hiszpan przedłużył umowę w swoim obecnym klubie.

Zdaniem niektórych mediów odbyły się już pierwsze rozmowy, które okazały się „obiecujące”. Ten Hag byłby otwarty na pracę w Bundeslidze, a działaczom klubu podoba się jego wizja.

Oprócz Erika, Borussia Mönchengladbach rozważa zatrudnienie Jesse Marscha (Red Bull Salzburg), Adi Hüttera (Eintracht Frankfurt) i Gerardo Seoane (Young Boys).

Media w Niemczech są również przekonane o tym, że Marc Overmars będzie chciał zastąpić Erika ten Haga starym znajomym i do Holandii ponownie miałby trafić Peter Bosz, który przed tygodniem został zwolniony z Bayeru Leverkusen.

Share:

5 Responses to the post:

  • Dookie
    at 08:01

    Dlaczego nie dać szansy Reizigerowi zamiast ściągać tego Bosza? Moim zdaniem facet ma potencjał na bardzo dobrego trenera i od dłuższego czasu doskonali swój warsztat pod okiem Ten Haga. Ostatnio podczas sparingu z Utrechtem pełnił rolę pierwszego trenera. Mam nadzieję, że ta opcja jest również rozważana w klubie na wypadek (odpukać) odejścia Erika.

  • Dodaj komentarz