Blind wróci z kontuzją

Wszystko wskazuje na to, że przerwa reprezentacyjna jednak zbierze swoje żniwa.

Daley Blind doznał kontuzji we wczorajszym meczu reprezentacji Holandii z Gibraltarem. Defensor Ajaksu opuścił plac gry z pomocą medyków i jego stan zdrowia stał się sporą niewiadomą.

Po meczu Frank de Boer poinformował, iż Blind doznał kontuzji kostki, a nie kolana, co jest pozytywną wiadomością. Mimo wszystko nie wiadomo, jak długa przerwa czekać będzie reprezentanta Holandii.

Wydaje się, że występ w niedzielnym meczu z Heerenveen nie będzie możliwy. Na wszelkie inne diagnozy przyjdzie nam chwilę poczekać.

Share:

3 Responses to the post:

 • ekselo1989
  at 10:03

  Tak swoją drogą, to czy ma ktoś rzetelne informację odnośnie kontuzji w zespole? Wiem tylko, że Blind wypada, Timber i Haller walczą z Covidem, a Antony kuruje jakiś uraz. Absencja Noussa to już standard.

 • Mickey
  at 16:11

  W sumie to wszystko jeśli chodzi obecnie o kontuzje. Nie wiemy jeszcze co z Blindem. Timber już zdrowy i będzie dostępny od najbliższego meczu. Haller to też kwestia kilku dni. Mazraoui problemy ze wzrokiem, nie wróci szybko. Antony chyba nie miał poważnego urazu.

  Reszta zawodników zdrowa, na ten moment. Na przedmeczowych konferencjach jest zwykle poruszana kwestia sytuacji zdrowotnej w kadrze, ale często nie podają wielu szczegółów.

 • Dodaj komentarz