Bild: Gladbach rozmawia z Ten Hagiem

Zdaniem niemieckich mediów Erik ten Hag jest kandydatem do objęcia Borussii Mönchengladbach.

Jak przekonuje Bild, włodarze Borussii zaczynają rozglądać się za nowym trenerem, ponieważ obecny szkoleniowiec, Marco Rose może odejść po zakończeniu obecnego sezonu. Niemiec znajduje się między innymi w kręgu zainteresowań Borussii Dortmund.

Niemieckie źródła informują, że klub z Mönchengladbach, a dokładnie dyrektor sportowy Max Eberl skontaktował się z opiekunem Ajaksu i wstępnie rozpoczął rozmowy na temat ewentualnej współpracy od początku następnego sezonu. Czy Ten Hag będzie zainteresowany takim transferem? Tego nie wiemy, ale niczego nie można wykluczyć.

Gladbach poprzedni sezon zakończyło na czwartym miejscu w Bundeslidze, awansując w ten sposób do Ligi Mistrzów. Obecnie podopieczni Marco Rose’a zajmują siódmą pozycję, ale tracą zaledwie jeden punkt do czwartego Dortmundu i jedenaście do liderującego Bayernu.

Share:

8 Responses to the post:

  • tomek0906
   at 18:54

   Już widzę jak wielkie tuzy trenerskie się bija żeby objąć wielki Ajax, gdzie co roku zaczynasz bez najlepszych zawodników. No chyba, ze jest choć trochę prawdy o możliwości powrotu Bosza… aa I tak się skończy De Boerem;)

 • Lesley
  at 19:33

  Panowie w moim odczuciu nie chodzi o to, czy Erik jest złym trenerem czy nie, bo raczej nie jest. Źli nie robią 1/2 finału Ligi Mistrzów. Chodzi własnie chyba o to, że jego czas dobiegł końca. Coś się zaczęło wypalać, zaczęło brakować pomysłów, za dużo stawiania na „swoich” ulubieńców z byłych klubów. Czy zatęsknimy? Bardzo możliwe. Ale chyba warto zaryzykować niż tkwić w tej stagnacji .

 • ekselo1989
  at 22:30

  Strzelam w ciemno, że Ajax nie ma nawet konkretnej alternatywy w przypadku odejścia Ten Haga. Zrobią podchody pod wyciągnięcie Pascala Jansena z Alkmaar, a jak nie wypali, to po prostu posadzą Reizigera na stołek i taki będzie finał.

  • tomek0906
   at 23:17

   Zgadzam się z Tobą, jak i Lesleyem. Chyba coś się faktycznie wypaliło, ale jaka jest alternatywa? Jeśli Bosz, to jestem za, ale jesli to ma być zmiana dla zmiany i efekt miotły, to wolę żeby została nasza łysa, nielogiczna pała, która swoimi decyzjami wywołuje fale śmiechu na shoutboxie. Ciężki temat.

 • Dodaj komentarz