Bayern wraca po Desta

Bayern Monachium chce w najbliższym czasie sprowadzić do siebie Sergiño Desta! Niemiecki klub złożył już pierwszą formalną ofertę, która została odrzucona przez Ajax.

Zagraniczne media kilka godzin temu zgodnie poinformowały, że z Bayernem definitywnie żegna się Thiago Alcantara, który zostanie piłkarzem Liverpoolu. Mistrzowie Niemiec nie chcą jednak zakupić nowego pomocnika, a wzmocnić prawą defensywę. Celem transferowym numer jeden jest Sergiño Dest.

De Telegraaf i Voetbal International informują, że Bayern zaproponował 15 milionów euro, jednak to nie przekonało Ajaksu i oferta została odrzucona. Wszystko wskazuje na to, że to nie koniec negocjacji. Bawarczycy wydają się być zdeterminowani, a sam zawodnik już dawno sugerował, że jest otwarty na ewentualny transfer.

Zdaniem mediów Ajax chce otrzymać za Sergiño Desta co najmniej 20 milionów euro plus 5 milionów w łatwych do zrealizowania bonusach. Reprezentanta USA chce również sprowadzić FC Barcelona, ale musi najpierw kogoś sprzedać, by na poważnie włączyć się do walki z Bayernem.

Share:

Dodaj komentarz