Dobre wiadomości przekazał mediom brat Abdelhaka Nouriego! Stan Appiego poprawia się.

Oczywiście w dalszym ciągu daleko do optymizmu w tej sprawie, ale zgodnie z informacjami przekazanymi przez rodzinę, faktycznie jest lepiej.

„Jeśli porównać sytuację do tej wcześniejsze, sprawy mają się znacznie lepiej. Jego status neurologiczny jest lepszy niż miesiąc temu. Fizycznie wciąż jest jednak źle i praktycznie się nie porusza. Nie jest w stanie poruszać ciałem, tylko głową.”

„Wcześniej było naprawdę źle, potem poprawiło się i znowu było bardzo trudno. Mamy naprawdę wiele wzlotów i upadków. Jego układ odpornościowy jest osłabiony. Nie chcę zagłębiać się w szczegóły, ale jest ciężko. To normalne dla kogoś z uszkodzeniem mózgu. To były bardzo ciężkie czasy.”

Obecnie jednak, rodzina ma minimalny kontakt z Abdelhakiem, co daje nadzieje na to, że jego stan naprawdę może się poprawić.

„Na początku tak nie było. Naprawdę był w śpiączce, miał zamknięte oczy. Od grudnia/stycznia jego świadomość jest nieco lepsza i od tego czasu mamy jakąś formę komunikacji. Jeśli go o coś zapytasz i poprosisz o potwierdzenie otwarciem ust czy ruchem brwiami zrobi to. Tak więc istnieje teraz jakiś rodzaj komunikacji.”

Share:

Dodaj komentarz