Piłkarze Ajaksu rozpoczęli w sobotę ostatni etap przygotowań do nowego sezonu, który rozpocznie się  w połowie września.

22 zawodników, w tym 3 bramkarzy wzięło udział w pierwszej sesji treningowej w trzecim i ostatnim bloku przygotowań do nowego sezonu.

Erik ten Hag nie miał do dyspozycji Dusana Tadicia, Andre Onany i Mohhameda Kudusa, którzy pojawią się na treningu dopiero we wtorek.

Na chwilę obecną indywidualnie z trenerem pracował Daley Blind. „Absencja” wicekapitana jest póki co tajemnicą i nie wiadomo, czy ma cokolwiek wspólnego z niedawnymi problemami piłkarza z sercem.

Tylko częściowo z grupą trenuje David Neres. Brazylijczyk nie jest gotowy do gry i na chwilę obecną można zakładać, że na początku sezonu nie będzie gotowy do występów.

Na De Toekomst pojawił się natomiast Antony, który odbył pierwszy trening z nowymi kolegami. Przez ostatnie kilka dni Brazylijczyk trenował z Jong Ajax i indywidualnie. Pierwszy trening ma za sobą również powracający do klubu Maarten Stekelenburg.

De Telegraaf doniósł również, iż póki co nie ma co liczyć na błysk talentu Giovanniego. Młodziutki Brazylijczyk ściągnięty z Santosu ma ogromne braki kondycyjne i póki co będzie musiał solidnie pracować nad tym, aby powalczyć o powrót do formy w Jong Ajax.

 

Share:

Dodaj komentarz