Ajax vs Utrecht – oceny

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ocenami piłkarzy Ajaksu za mecz z Utrechtem.

Ajax Amsterdam 1:1  FC Utrecht  

OCENY:

Maarten Stekelenburg 6/10

Tradycyjnie już bez szans przy straconej bramce. Poza tym raczej bezrobotny. Nota wyjściowa chyba uczciwa.

Deyvne Rensch 6/10

Przyzwoity mecz bez większej historii. W jednej ofensywnej akcji mógł się znacznie lepiej zachować, ale poza tym bez zarzutów.

Jurrien Timber 6/10

Zrobił swoje. Timber gwarantuje już pewną jakość i poniżej pewnego poziomu nie schodzi. Dobry mecz.

Lisandro Martinez 6.5/10

Argentyńczyk znowu był jednym z lepszych i aktywniejszych. Bardzo dużo wygranych pojedynków, dużo rozgrywania akcji i aktywności. Występ jak najbardziej na plus.

Nicolas Tagliafico 4.5/10

Całkowicie idiotyczny był ten faul w polu karnym, podobnie jak żółta kartka na koniec spotkania. Słabe spotkanie Nico, daleko od jego poziomu.

Edson Alvarez 6.5/10

Drugi z rzędu dobry mecz Meksykanina. Dużo czarnej roboty, a co najważniejsze gol. Było również blisko po uderzeniu głową. Aktywny, szukający okazji i robiący dobrą robotę w defensywie. W rozegraniu…lepiej to przemilczeć.

Ryan Gravenberch 5.5/10

Spuścił z tonu po dobrym meczu z Vitesse i wrócił do przeciętnej gry z ostatnich tygodni. Sporo niedokładności, mało odwagi w grze. Bardzo przeciętny był Ryan.

Mohammed Kudus 3/10

Kiedy zobaczymy tego chłopaka z początku sezonu, który był pełen werwy, skuteczny i błyskotliwy? Po powrocie Kudus szuka dla siebie miejsca, ale znaleźć go nie potrafi. Fatalne spotkanie.

David Neres 4/10

Obok Kudusa zdecydowanie najgorsza postać Ajaksu w tym meczu. Słaby, po prostu słaby był Neres. Zero polotu, zero wygranych pojedynków jeden na jeden i fatalne zachowanie przy zmianie. Przegrywamy mecz, a skrzydłowy drepta sobie na spokojnie do linii bocznej.

Sebastian Haller 5/10

Podobnie jak kilku innych spuścił z tonu po meczu z Vitesse. Na De Kuip był jednym z lepszych, a z Utrechtem poza jednym strzałem głową nie pokazał kompletnie nic.

Dusan Tadić 5.5/10

Bardzo dużo Tadiciowi nie wychodziło w tym meczu i chyba widać już zmęczenie sezonem. Mimo tego genialna asysta, która pozwoliła ugrać ten jeden punkt.


REZERWOWI

Davy Klaassen 6.5/10

Coś się po jego wejściu ruszyło. Szybko zdobyty gol z którego nas okradziono. Poza tym jeden bardzo dobry strzał głową. Szukał okazji i był bardzo blisko. Pozytywna zmiana.

Antony 6/10

Neresa przebił i to zdecydowanie, ale poza tym nie był to najwybitniejszy mecz młodego Brazylijczyka. Szukał okazji, kręcił rywalami, groźnie dośrodkowywał, ale zabrakło szczęścia i skuteczności.

Brian Brobbey -/10

Grał za krótko, aby rzetelnie ocenić jego występ w tym meczu.

Noussair Mazraoui -/10

Wracaj Nous bo to było komiczne 10 minut. Grał za krótko, aby rzetelnie ocenić jego występ w tym meczu.

Share:

Dodaj komentarz