Zdaniem Voetbal International Ajax przygotował nowy plan B jeśli chodzi o główne wzmocnienie linii defensywnej. Transfer Lisandro Magallána z Boca Juniors jest nadal możliwy i dość bliski finalizacji, ale sprawa nieustannie się przeciąga.

Wszystko przez przedstawicieli argentyńskiego klubu, którzy uparli się, że najpierw sprowadzą do siebie nowego defensora i dopiero wówczas zezwolą na oficjalne ogłoszenie transferu Magallána do Ajaksu. To nie do końca pasuje Ajaksowi, który za dwa tygodnie rozpocznie przygotowania do nowego sezonu. Magallán ma już za sobą testy medyczne w Amsterdamie, uzgodnił również warunki swojego kontraktu, ale wszyscy czekają na zielone światło od Boca Juniors.

Ajax nie zamierza czekać w nieskończoność i ma już alternatywę. Jest nią Christopher Jullien, 25-letni środkowy obrońca z Toulouse. Francuz w tym sezonie zgromadził we wszystkich rozgrywkach 36 występów. Jego obecny kontrakt z francuskim klubem obowiązuje do 30 czerwca 2021 roku. Jullien w poprzednich latach grał również w takich klubach jak Auxerre, Dijon i Freiburg.

Kilka tygodni temu De Telegraaf informowało, że innym rozwiązaniem dla Joden miał być Fabian Balbuena z Corinthians. Wiele wskazuje na to, że ten temat nie jest już aktualny, gdyż Balbuena ma już poważne oferty z innych klubów europejskich.

Share:

Dodaj komentarz